Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Partnerskie znaki zodiaku


Partnerskie znaki zodiaku Znaki zodiaku niosą w sobie wielką moc – każdy z nich rządzony przez inne planety nadaje człowiekowi odmienne cechy, osobowość i temperament. Jak znaki zodiaku wpływają na relacje partnerskie? Które znaki są dobrymi kochankami, romantykami albo szybko nudzą się w związku? Zapraszamy do lektury!

Baran
. Osoby spod znaku barana cenią aktywność, są ambitne, inteligentne i błyskotliwe, często błyszczą w towarzystwie, stając się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Barany potrafią rozniecić wielką namiętność w związku, są czarujące oraz interesujące. Zdarza się jednak, że szybko nudzą się partnerem, jeśli okaże się on mniej aktywny i pomysłowy, niż baranki. Barany potrafią tworzyć satysfakcjonujące, pełne pożądania związki, ale potrzeba im wiele wolności, adoracji oraz atrakcji.

Bliźnięta. Osoba spod znaku bliźniąt bywa bardzo skomplikowana i tworzy zawiłe relacje – znak sugeruje bowiem dwulicowość. Zdarza się, że bliźnięta są niezdecydowane, potrzebują wielu atrakcji i nowych podniet, bardziej cenią związki krótkodystansowe, niż zażyłe czy trwałe.

Lew. Lwy bywają aroganckie i zarozumiałe, często w związkach postępują egoistycznie – wiele żądają, dając w zamian niewiele lub nic. Lwy lubią być zdobywane, można osiągnąć ich zaufanie i zyskać miłość dzięki wytrwałości, pomysłowości oraz wyrozumiałości dla ich egocentrycznej natury.

Waga. Wagi mają skłonności do flirtów i romansów, interesują płeć przeciwną swoją naturą romantyka. Wiele wag nie potrafi dobrze ocenić Partnerskie znaki zodiaku partnera, co jest przyczyną wielu rozczarowań. Zdarza się, że waga wikła się w związki bez przyszłości, gdyż nie umie w porę wycofać się z nierokującego romansu.

Strzelec. Strzelce potrafią zrobić to, co wielu znakom zodiaku nigdy nie wychodzi – mianowicie nawiązać i utrzymać szczere przyjaźnie między osobami różnych płci. Osoby spod znaku strzelca są miłe i sympatyczne, umieją zjednywać sobie ludzi, ale w miłości bywają niepewne – zdarza się im wejść w związek bez przyszłości, bo źle oceniły partnera i zbyt szybko się zaangażowały.

Wodnik. Wodniki są romantykami, cenią miłe gesty, spotkania, rozmowy, są wierne i lojalne, choć często źle lokują uczucia, bo maska przysłania im prawdziwą twarz partnera. Wiele wodników nie potrafi utrzymać satysfakcjonujące związku, gdyż nie mają wrodzonej skłonności do pielęgnowania długich relacji. Zdarza się, że wodniki spotyka wielkie rozczarowanie, bo partner, którego hołubiły, okazuje się łotrem – wtedy bardzo cierpią, ale wyciągają z tego pewne wnioski na przyszłość.

Byk. Byki to autentyczny przykład wierności i lojalności bez granic. Wobec partnera ten znak zodiaku jest solidny i rzetelny, to pewna inwestycja uczuć. Jednak trzeba wiedzieć, że na miłość byka trudno zasłużyć, nie ma on natury flirciarskiej i nie jest skłonny do romansów. Zdarza mu się czasem ulegać pokusom oferowanym przez płeć przeciwną, ale wtedy z reguły wpada w kłopoty.

Partnerskie znaki zodiaku Rak. Raki są gorącymi i namiętnymi kochankami, szybko wchodzą w nowe związki, ceniąc ich świeżość oraz erotyzm. Często jednak taki płomienny romans szybko się kończy i wraz z nim rak odchodzi do innego partnera. Swoje byłe sympatie raki zwykle wspominają dobrze, nie są mściwe ani zawistne.

Panna. Osoby spod znaku panny są atrakcyjne dla płci przeciwnej, gdyż z reguły są eleganckie, wytworne i dobrze wychowane. Typowe panny mają duże powodzenie, z którego korzystają, ale często nie okazują swoich prawdziwych uczuć w związku. Niektórym pannom miłość uderza do głowy bardzo mocno i wtedy rozpowiadają wszystkim o obiekcie swoich uczuć, co często źle wróży związkowi.

Skorpion. Skorpiony w miłości są płomienne, żarliwe i pełne namiętności, czasem nie potrafią pohamować emocji, co przysparza im kłopotów. Zdarza się, że skorpion jest chorobliwie zazdrosny i zaborczy, co niszczy związek – warto wtedy przyhamować z tymi uczuciami. Niektóre skorpiony traktują związek ambicjonalnie i jeśli się rozpada, odczuwają to jako trudną do zniesienia porażkę.

Koziorożec. Koziorożce potrzebują wiele czasu na poznanie partnera i obdarzenie go szczerym uczuciem – póki to nie nastąpi, łatwo koziorożcom zmienić obiekt zainteresowania. Wiele osób spod tego znaku wysoki ceni przyjaźń między kobietami i mężczyznami, ale gdy się prawdziwie zakochają, oddają się partnerowi. W sytuacji, w której wybranek koziorożca często go rani, decyduje się on na szybkie rozstanie, które pozostawia w nim na długo wiele żalu oraz złości.

Ryby. Ryby to znak zodiaku, który ceni równowagę, choć ma skłonność do nieumiarkowania – to największy kłopot dla ryb. W związkach są miłe i dbają o wybranka, ale potrafią wejść w równoległe flirty czy romanse, bo nie czują pełnej satysfakcji z jedną osobą. Z reguły ryby potrafią jednak okazywać swoje uczucia i tworzyć dobre związki, o ile zapanują nad swoimi żądzami.

Zostaw wiadomość