Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Karty Anielskie


Karty Anielskie Wróżby z Kart Anielskich mają podobno dużą moc, ponieważ za ich pośrednictwem możemy porozumiewać się z Aniołami. Anioły opiekują się ludźmi, pomagają im, udzielają im wsparcia i pokazują, którą drogą warto podążać w życiu oraz jak samodzielnie uzdrawiać swoją duchowość. Przedstawiamy krótką historię Kart Anielskich i metody interpretowania rozkładów.

Historia

Obecnie w talii Kart Anielskich jest 47 kart, z których 18 jest pierwotnych, czyli objawionych pierwszym autorom talii – Mary i Alanowi Earle. Pozostałe karty objawiły się polskiemu autorowi talii, któremu Mary i Alan przekazali pomysł stworzenia polskiej talii Kart Anielskich. Karty powstały dzięki komunikacji z istotami duchowymi – Aniołami. Wróżki zajmujące się nimi stosują różne rozkłady kart i interpretują je, zgodnie z główną nauką. Wróżby nie zastępują jednak modlitw, medytacji i wewnętrznych rozmów z Aniołami – są pomocne w dialogu, ale nie zastępują codziennej pielęgnacji relacji z Aniołami.

Dlaczego Anioły?

Karty Anielskie Anioły to dobre i czyste duchy, którym Bóg nadał rolę opiekunów ludzi. Zajmują się one swoimi podopiecznymi, sprawując nad nimi pieczę. Kontakt z Aniołem-opiekunem trzeba pielęgnować, ponieważ pozbawiony dbałości kontakt słabnie i coraz słabiej czujemy wsparcie Anioła. W rozwijaniu relacji z Aniołami pomocne są modlitwy i medytacje oraz oddawanie się im w opiekę. Obecność Anioła każdy odczuwa indywidualnie – czasem to poczucie ukojenia, wewnętrzne ciepło, uspokojenie lub poczucie szczęścia i radości. Te cechy, emocje i doświadczenia są charakterystyczne dla Aniołów, ponieważ są to istoty dobre, radosne i pomocne. Z Aniołami można komunikować w modlitwie, kontemplacji, codziennej rozmowie wewnętrznej, można też spróbować komunikacji za pośrednictwem Kart Anielskich. Karty to w zasadzie narzędzie wróżki w komunikacji, nie zaś typowa wróżba. Warto o tym pamiętać podczas interpretacji rozkładów – Anioły radzą i udzielają pomocy, ale nie są pośrednikiem do zgłębienia zagadek losu.

Interpretacje

Karty AnielskieKarty Anielskie interpretuje się sercem, rozumiem i oczami – ważne jest, aby zwrócić uwagę na karty, które wypadły podczas tasowania i na ostatnią kartę w rozkładzie. Są to wskazówki, dzięki którym można odczytać wróżby właściwie. Rozkład to rodzaj porady, wskazówki i prośby – Anioły nigdy niczego nie każą, nie zakazują ani nie są roszczeniowe. One mogą tylko prosić o jakieś zachowanie, zmianę relacji czy inną działalność. Każda karta w rozkładzie ma znaczenie nawet, jeśli wydaje Ci się, że zupełnie nie pasuje do pytania – zapamiętaj ją i rozważ, w jakim momencie pytania może być pomocna. Pamiętaj też, by samemu rozważać rozkład – zapamiętaj swoje emocje, odczucia i przeczucia, bo dzięki nim lepiej zrozumiesz anielski przekaz.

Zostaw wiadomość