Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Jak wróżyć wahadełkiem


pendulum1Wahadełko to przyrząd dzięki któremu Twoja podświadomość może udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania. Posługują się nim nie tylko radiesteci, lecz również wróżki. Może mieć ono różny kształt, składa się z 10-20 cm. sznurka (łańcuszka) i ciężarka zrobionego z metalu, lub kamienia.

Rodzaje najczęściej stosowanych wahadełek:

Karnak (wahadło egipskie) o podłużnym kształcie, wykonane może być z mosiądzu, albo drewna. Stosowane w teleradiestezji i do diagnozowania radiestezyjnego.

Izis (wahadło egipskie) wykonane najczęściej z mosiądzu. Służy do sprawdzania żywności, ziół, diagnozowania i leczenia oraz poszukiwań radiestezyjnych. Popularne wśród wróżek i radiestetów, ponieważ nie wymaga każdorazowego oczyszczania energetycznego po zabiegu.

Ozyrys (wahadło egipskie): najczęściej wykonane z drewna i składa się z czterech drewnianych półkul. Stosowane do niszczenia wirusów i bakterii oraz w terapii chorób nowotworowych.

Kryształ górski: ze względu na to, że ciężarkiem jest tutaj kryształ górski- wahadełko wykazuje silne działanie ochronne. Po każdorazowym użyciu wymaga oczyszczenia. Wahadełko oczyszczamy stukając nim delikatnie w twarde miejsce (np. w stół).

Najczęściej używane i doskonale nadające się dla początkujących wahadełka to Izis oraz wahadełka z kamieniami półszlachetnymi (kryształ górski, ametyst, agat).izis

Jak posługiwać się wahadełkiem?

Można go używać siedząc (ręka powinna łokciem opierać się o stół), albo na stojąco. Na początku powinnaś zaprzyjaźnić się z wahadełkiem i je zaprogramować. Ogólnie przyjęło się, że ruch pionowy oznacza odpowiedź „tak”, poziomy „nie”, natomiast brak jakiegokolwiek ruchu oznacza „nie wiem”. Ustal jaka długość będzie dla Ciebie najlepsza i na tej wysokości trzymaj wahadełko. Potem powtarzaj w myślach, lub na głos „tak” a wahadełko powinno wykonywać pionowe ruchy (góra-dół), następnie zaprogramuj je na słowo „nie” (lewo-prawo). Teraz możesz zacząć od prostych ćwiczeń. Pytaj wahadełko o oczywiste sprawy i sprawdź czy prawidłowo odpowiada. Możesz zapytać: „czy mieszkam na wsi?”. Jeśli tak jest w rzeczywistości- to wahadełko powinno odpowiedzieć ruchem ”tak”. Kiedy już sprawdzisz, że wahadełko reaguje i prawidłowo odpowiada na pytania na które znasz odpowiedzi – oznacza to , że możesz pytać je o niewyjaśnione sprawy. Możesz zadawać rozmaite pytania, począwszy od istotnych problemów np. „czy znajdę pracę”, „czy jestem w ciąży?”, „czy zajdę w ciążę? , poprzez mniej ważne np. „czy ten produkt jest dla mnie odpowiedni?” , „czy mam założyć dzisiaj czerwoną sukienkę?”. Ważne żeby pytania były precyzyjnie sformułowane, co umożliwi wahadełku konkretną odpowiedź „tak” lub „nie”.

Istotne jest również, żebyś podczas wahadełkowania była wyciszona, skupiona i zdrowa. Tylko wtedy podświadomość udzieli Ci prawidłowej odpowiedzi. Jeśli jesteś zdenerwowana, czy chora- lepiej przełożyć wróżenie na inny czas.

Zostaw wiadomość