Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Rejestracja jest niedostępna

Przepraszamy ale w tej chwili rejestracja jest niemożliwa.


Dopasowanie partnerskie


Dopasowanie partnerskieZwiązki są bardzo ważną (jeśli nie najważniejszą) częścią naszego życia. Zdarza się, że spędzamy całe życie z pierwszym partnerem, który jest naszą wielką miłością, innym razem poszukujemy udanego, harmonijnego i trwałego związku bardzo długo. Na czym polega sekret dopasowania w relacji pod takimi kątami, jak horoskop, numerologia, czy znaki zodiaku?

Horoskop jest ważnym elementem określenia stopnia dopasowania w związku. Astrolog może postawić obu osobom pozostającym w związku horoskopy i na tej podstawie określić, czy dana relacja jest na tyle silna, by przetrwać kłopoty, czy dobrze rokuje, co może jej przeszkadzać w spełnieniu lub na jakie sytuacje partnerzy powinni być czuli. Astrologia podpowie też, czy oba horoskopy są szczęśliwe, co czeka partnerów w życiu i czy ich drogi życiowe będą tożsame.

Numerologia także może pomóc w analizie dopasowania w związku. Dzięki znajomości imion, nazwisk i dat urodzenia partnerów, numerolog Dopasowanie partnerskie może stwierdzić, czy obie osoby do siebie pasują, czy podążają podobną drogą, co je różni itp. Niektóre kombinacje są pełne miłości, czułości i wierności, inne wymagają pracy nad sobą, jeszcze inne mogą być konfliktowe czy pełne napięć. Numerologia podpowie, co zrobić, by się „dotrzeć” w związku w sposób konstruktywny i dobrze rokujący.

Nie od dziś wiadomo, że niektóre znaki zodiaku mają podobną energię, inne zaś zupełnie odmienną i konfliktową. Warto dowiedzieć się, czy dany znak zodiaku dogada się z innym, czy też powstaną tarcia lub napięcia. Wiadomo, że znaki zodiaku podobne do siebie, znajdą łatwo porozumienie, ale z czasem mogą się sobą nudzić, więc potrzeba im urozmaicenia. Średnio różniące się znaki mogą stworzyć udane, piękne związki, zaś znaki skrajnie różne najczęściej nie znajdą spełnienia w danej relacji z partnerem.

Aby poznać swoje dopasowanie w związku, możesz skorzystać z licznych możliwości – spróbuj i upewnij się, że warto inwestować w dany związek.

Zostaw wiadomość